Handla online

Kontakt

Hör av er!

Välkommen att kontakta oss om ni har några frågor eller vill beställa! Vi svarar i telefon mellan 7.00 och 16.00 vardagar på nummer 0411- 55 57 30 och är nåbara på email på adressen info@next2vet.se.

Våra medarbetare

Johnny Bohman

Kundtjänst / Innesäljare

johnny@next2vet.se

0411 – 55 57 60

Peter Svenningsson

Försäljningschef / Ultraljudsspecialist

peter@next2vet.se

0411 – 55 57 64

0708 – 55 84 59

Tonny Nyman

Tekniker

tonny@next2vet.se

0411 – 55 57 74

Daniel Persson

Order / Lager

daniel@next2vet.se

0411-55 57 66

Eric Persson

Inköp / IT / Innesäljare

eric@next2vet.se

0411-55 57 65

Jessica Lamkén

Säljare

jessica@next2vet.se

0703-89 21 14

Daniel Nilsson

Order / Lager

daniel.nilsson@next2vet.se

Håkan Alm

Ekonomi

ekonomi@next2vet.se

070-86 10 427

Serviceanmälan

© 2018 Next2Vet | Webbplatsen är byggd av Pixelbruket