KONTAKTA OSS

Kontor samt lager finns i Ystad och är bemannat 07:00 – 16:00

Östra Zinkgatan 2 

271 39 YSTAD

Telefon: 0411- 55 57 30

Fax: 0411- 55 57 31

info@next2vet.se

www.next2vet.se

 

Serviceanmälan

Kundens namn *
e-mail adress *
Telefon *
Maskinens namn och modell *
Serienummer *
Problem *
emf8Kv
Kod från Captcha-bild:

 

                                                                                                              

 

     

Johnny Bohman

Kundtjänst / Innesälj

johnny@next2vet.se

0411 – 55 57 60

 

Lars Olsson

VD / Säljare                                                                                                                          

lars@next2vet.se

0411 – 55 57 61

0702 – 12 01 13 

                                                                                                

   

Eric Persson

Kundtjänst / Innesälj / Inköp

eric@next2vet.se

0411-55 57 65

 

Tonny Nyman

Lager / Order / Kundtjänst

tonny@next2vet.se

0411 – 55 57 74 

 

    

Caroline Nilsson

Leg. Djursjukskötare

Säljare / Inriktning Häst 

caroline@next2vet.se

070-380 21 13

 

Daniel Persson

Lager / Order

daniel@next2vet.se

0411-55 57 66 

 

     

Peter Svenningsson                                                                                               

Försäljningschef / Ultraljudsspecialist                                                                 

peter@next2vet.se                                                                                                  

0411 – 55 57 64                                                                                                          

0708 – 55 84 59 

 

Jessica Lamkén

Säljare

jessica@next2vet.se

0703-89 21 14

 

Håkan Alm

Ekonomi

ekonomi@next2vet.se

070-86 10 427

Finns på kontoret Tisdag och Torsdag

 

Daniel Nilsson

Lager/Order

daniel.nilsson@next2vet.se